جمعه, 2 تير 1396

عنوان : مراسم كلنگ زنی محل جدید درمانگاههای مجتمع بیمارستانی امیراعلم
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ 
ساعت : ۱۸:۴۴:۹

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امیراعلم؛ روز چهارشنبه 3 آذر ماه 95 ساختمان جدید مجتمع بیمارستان امیراعلم با حضور دکتر توکلی، معاون توسعه دانشگاه، کلنگ زنی شد.

دکتر توکلی ضمن تشکر از خیر محترمی که این محل را به بیمارستان امیراعلم اهدا کردند گفت: محل کنونی درمانگاهها و کلنیک ها بیمارستان در شرایط مطلوبی نیست و امکان خدمت رسانی به بیماران و همراهان بیماران در این فضای کم برای بیمارستان مقدور نیست و هدف ما و خیر محترم این است که مشکلات موجود از فضای کم درمانگاهها را تا حد امکان تسهیل کنیم. که ان شا اله با احداث این پروژه کمک قابل توجهی به مسئولین بیمارستان خواهد شد تا بتوانند نیازهای درمانی بیماران را حل کنند.

در ادامه دکتر جعفریه، رئیس مجتمع بیمارستانی امیراعلم، با اشاره به این موضوع که مدتهاست بیمارستان با مشکل کمبود فضا در درمانگاهها مواجه است گفت: احداث این پروژه می تواند کمک شایانی به خدمت رسانی بهتر به بیماران بکند، هدف ما احداث درمانگاهای استاندارد با امکانات درخور شان بیماران است، ان شااله با اتمام این پروژه تمام درمانگاهها در این مکان متمرکز می شود و ما می توانیم رشته هایی که در حال حاضر نداریم را دایر کنیم، امیدواریم در آینده در جنب این درمانگاهها یک محل استراحتگاه و مهمانسرا برای بیماران و همراهان آنها با کمک خیرین احداث کنیم.

خبر و عکس: وحدت حسینیبازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8