برگه راهنمای عمل جراحی

مراجعه کننده محترم:

با سلام و تشکر از حضور شما در مجتمع بیمارستانی تخصصی و فوق تخصصی امیراعلم؛

در زمان انتظار جهت تعیین نوبت عمل جراحی خود به موارد زیر دقت فرمایید:

  • سعی و تلاش کلیه همکاران در این مرکز، در راستای حفظ سلامتی شما و ارائه خدمات درمانی مطلوب می باشد.
  • زمان عمل جراحی شما تنها بر اساس اولویتهای پزشکی توسط دستیاران محترم و با در نظر گرفتن شرایط درمانی بیمار و منطبق بر استانداردهای پزشکی به شما اعلام می گردد. لذا بیماران بدحال و بیماران با الویت درمانی در نوبتهای نخستین عمل قرار خواهند گرفت.

۳- ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و یا نظریه کمیسیون پزشکی مبنی بر از کار افتادگی، برای پسران مجرد تحت پوشش بیمه پدریا مادر خود، و شناسنامه برای دختران مجرد تحت تکفل پدر و یا مادر خود، از پایان سن ۱۶ سالگی به بعد، جهت تائید بیمه تامین اجتماعی الزامی خواهد بود. همچنین الصاق عکس بر روی دفترچه بیمه کودکان بالای ۲ سال الزامی است.

  • در تاریخ تعیین شده برای عمل جراحی، همراه داشتن کلیه مدارک درخواستی مانند برگه جواب آزمایش خون، نوار قلب، اندوسکوپی سینوس، سی تی اسکن، ام آر آی، مشاوره های درخواست شده توسط متخصص بیهوشی و... الزامی می باشد.

۵- صبح روز مشخص شده جهت عمل، ناشتا ساعت ۷ صبح همراه با برگه مشاوره اولیه بیهوشی، جواب آزمایشها و سایر مدارک پزشکی، ابتدا به درمانگاه بیهوشی، سپس به پذیرش مربوطه و پس از آن به واحد پذیرش بستری مجتمع مراجعه نمایید.

۶- در صورت نیاز به عمل گوش، به همراه داشتن نوار گوش جدید( که در هنگام ویزیت شما توسط پزشک معالج درخواست می شود و حداکثر مربوط به ۲ ماه قبل از تاریخ عمل شما می باشد) در روز بستری الزامی است.

 ۷- شب قبل از عمل، استحمام نموده، شام سبک (حداکثر تا ساعت ۱۲ شب) صرف نمایید و صبح روز عمل ناشتا به بیمارستان مراجعه نمایید.

۸- توجه داشته باشید که جهت حفظ سلامتی شما، در روز تعیین شده برای عمل جراحی، با توجه به نتیجه آزمایش شما و یا مشاوره درخواست شده، ممکن است عمل جراحی شما با نظر متخصصین بیهوشی به تاریخ دیگری موکول شود. همچنین در صورتی که در روزهای قبل از عمل جراحی دچار سرماخوردگی شده اید، قبل از مراجعه، به واحد پذیرش با شماره ۶۶۳۴۳۰۷۹ اطلاع دهید.

 ۹- این برگه را در روز تعیین شده برای عمل خود به همراه داشته باشید. توجه فرمایید که تاریخ تعیین شده برای انجام جراحی شما نیز ممکن است بنا به شرایط اتاق عمل مجتمع، دچار تغییر شود.