بیمارستان مروستی

مسئول اجرایی بیمارستان : آقای افشین روزبهانی

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مروستی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1339به همت زنده یاد استاد دکتر غلام حسین علیم مروستی‌، بنیان‌گذار جراحی نوین گوش و حلق و بینی‌، با ظرفیت 44 تخت ثابت, تأسیس گردید.

این بیمارستان در تیرماه 1393 توسط خاندان بزرگ مروستی به دانشگاه علوم پزشکی تهران اهدا و صلح گردید و تحت پوشش مجتمع بیمارستانی امیراعلم قرار گرفت.

ازمردادماه 1393 لغایت دی ماه سال 1395 بصورت کامل مورد بازسازی اساسی قرار گرفت و مجهز به پیشرفته ترین و مدرنترین تجهیزات پزشکی گردید.

کلیه امکانات لازم درجهت اقامت بیماران در اتاق های بستری فراهم می باشد.

از 19 دی ماه 1395 فعالیت بیمارستان مجدد شروع گردید.

در این بیمارستان کلیه اعمال جراحی گوش حلق و بینی توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص انجام می گردد.

با توجه به توسعه ارایه خدمات درمانی و استفاده بهینه از امکانات و تجهیزات, از ابتدای دی ماه ۹۶ با تغییر رویکرد مدیریتی در بیمارستان مروستی و تلاشهای شبانه روزی در مرکزمذکور و درجهت مدیریت هزینه ها,ارتقای ایمنی بیمارستان و برنامه ریزی علمی جهت توسعه و افزایش عملکرد و آینده نگری, با همت ریاست و مدیریت جدید مجتمع امیر اعلم, کمک خیرین محترم خاندان مروستی و عقد قرارداد مطابق مقررات با شرکت مجاز, مخزن اکسیژن شش تنی در روز سه شنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱۰ ساعت ۱۲شب لغایت ۵ بامداد با تجهیزات پیشرفته و نیروهای ماهر در بیمارستان مروستی نصب گردید که درجهت دستیابی به اهداف و گسترش ارایه خدمات بسیارتاثیرگذارخواهد بود. توضیح اینکه درانجام واجرای این پروژه بسیارمهم, خاندان محترم دکترمروستی بعنوان خیر,  دکتر جعفریه رییس مجتمع بیمارستانی امیراعلم,رضاییان زاده مدیر مجتمع  بیمارستانی  امیراعلم, مسعودیان مسول اجرایی بیمارستان مروستی و مشاور رییس مجتمع دراعتباربخشی با تلاش های مستمر نقش بسزایی داشتند و با همت این عزیزان با موفقیت انجام گردید.

 آدرس بیمارستان مروستی:

خیابان حافظ، ابتدای نوفل لوشاتو، پلاک 42

شماره تماس: 15 – 66702013 - 021

برای ورود به نوبت دهی درمانگاه اینجا کلیک نمایید