برگزاری چهاردهمین جلسه فصلی معاونت بین الملل دانشکده پزشکی در مجتمع بیمارستانی امیراعلم

جلسه شورای فصلی معاونین بین الملل گروه های آموزشی و بیمارستان های تابعه دانشکده پزشکی در مجتمع بیمارستانی امیراعلم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امیراعلم، این جلسه روز یکشنبه 27 خرداد 97 از ساعت 00/12 الی 00/16 با حضور دکتر کردی معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر رضایی معاون بین الملل دانشکده پزشکی، دکتر جعفریه رئیس و مهندس رضائیان زاده مدیر مجتمع بیمارستانی امیراعلم برگزار شد.

جلسه ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز و سپس دکتر جعفریه ضمن خوشامدگویی و خیر مقدم به میهمانان و شرکت کنندگان توضیحاتی کلی در این خصوص بیان نمود. در ادامه دکتر قارونی رئیس بخش قلب مجتمع به تشریح تاریخچه بوجود آمدن بیمارستان امیراعلم پرداخت و بعد دکتر آل سعیدی معاون بین الملل این مرکز با ارائه برنامه استراتژیک چهارساله به تشریح فعالیت های بین المللی انجام شده و اهداف و فعالیت های پیش رو توضیح داد و دکتر دبیری معاون بین الملل گروه گوش و حلق و بینی در ادامه صحبت های دکتر آل سعیدی به تشریح و تبیین اهداف معاونت بین الملل در گروه گوش و حلق و بینی مجتمع بیمارستانی امیراعلم به عنوان قطب این تخصص در کشور پرداخت.

دکتر سید حسینی مدیر فناوری اطلاعات دانشکده پزشکی به همراه مهندس عبدالهی سرپرست مدیریت شبکه و ارتباطات بین الملل با معرفی وب سایت جدید دانشکده پزشکی و آموزش نحوه بارگذاری مطالب در سایت، به معرفی شاخص های ارتقای کیفیت محتوای وب سایت انگلیسی دانشکده پرداختند. دکتر رضایی نیز به جمع بندی نکات مهم مطرح شده در جلسه پرداخته و با اشاره به لزوم توجه به حیطه بین الملل فعالیت های مراکز درمانی اشاعه و گسترش این حوزه را از مدعوین و معاونین بین الملل حاضر در جلسه خواستار شد. سپس دکتر کردی در باره نحوه ارتباط با کشورهای همسایه سخن گفت و از زحمات دکتر جعفریه تقدیر و تشکر کرد و گفت بیمارستان امیراعلم مرجع علمی منطقه در بحث گوش و حلق و بینی می باشد.

در انتها نیز به نقطه نظرات مدعوین با حضور دکتر کردی،دکتر رضایی و دکتر جعفریه پاسخ داده شد.